X
X

E-Ticaret Web Sitesi

AnasayfaYazılımlarE-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

1 2

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

E- Ticaret Sitesi Nedir

Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak da bilinen e-ticaret, interneti kullanarak mal veya hizmet alımı ve satımı ile bu işlemleri gerçekleştirmek için para ve veri transferi anlamına gelir. E-ticaret genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışını ifade etmek için kullanılır, ancak internet üzerinden yapılan her türlü ticari işlemi de tanımlayabilir.

E-ticaret, online bir işletme işletmenin tüm yönlerini ifade ederken, e-ticaret, özellikle mal ve hizmetlerin işlemlerini ifade eder.

-ticaretin tarihi ilk defa çevrimiçi satışla başlar: 11 Ağustos 1994'te bir adam, bir perakende satış platformu olan NetMarket web sitesi aracılığıyla arkadaşına Sting grubu tarafından bir CD sattı. Bu, World Wide Web üzerinden bir işletmeden ürün satın alan veya bugün yaygın olarak bildiğimiz gibi “e-ticaret” tüketicisinin ilk örneğidir.

O zamandan beri, e-ticaret, ürünlerin çevrimiçi perakendeciler ve pazarlar aracılığıyla keşfedilmesini ve satın alınmasını kolaylaştırmak için gelişti. Bağımsız serbest çalışanlar, küçük işletmeler ve büyük şirketler, e-ticaretten yararlandı; bu, mal ve hizmetlerini geleneksel çevrimdışı perakende satış ile mümkün olmayan bir ölçekte satmalarını sağladı.

Küresel perakende e-ticaret satışlarının 2020 yılına kadar 27 trilyon dolara ulaşacağı öngörülmektedir .

E-Ticaret Modelleri Türleri

Tüketiciler ve işletmeler arasında gerçekleşen hemen hemen her işlemi tanımlayabilen dört ana e-ticaret modeli vardır.

1. İşletmeden Tüketiciye (B2C): 
Bir işletme, bireysel bir tüketiciye bir mal veya hizmet sattığında (örneğin, bir çevrimiçi perakendeciden bir çift ayakkabı alırsınız).

2. İşletmeler Arası (B2B): 
Bir işletme başka bir işletmeye mal veya hizmet satarsa ​​(örn. Bir işletme, diğer işletmelerin kullanması için bir hizmet olarak yazılım satar)   

3. Tüketici - Tüketici (C2C): 
Bir tüketici başka bir tüketiciye mal veya hizmet satar (örn. eski mobilyalarınızı eBay'de başka bir tüketiciye satıyorsunuz). 

4. Tüketiciden İşletmeye (C2B): 
Bir tüketici kendi ürünlerini veya hizmetlerini bir işletmeye veya kuruma sattığında (örn. Etkileyen kişi, bir ücret karşılığında çevrimiçi izleyicilere maruz kalmayı teklif eder veya bir fotoğrafçı, bir işletmenin kullanması için fotoğrafını lisanslar) ).

E-
Ticarete Örnekler E- ticaret, işletmeler ve tüketiciler arasındaki farklı işlem ilişkilerinin yanı sıra bu işlemlerin bir parçası olarak değiştirilen farklı nesneler içeren çeşitli biçimler alabilir.

1. Perakendecilik: 
Bir ürünün bir işletme tarafından doğrudan bir müşteriye aracı olmadan satılması. 

2. Toptan Satış: 
Ürünlerin toplu olarak satılması, çoğu zaman doğrudan tüketicilere satan bir satıcıya. 

3. Nakliye: 
Tüketiciye üçüncü şahıslar tarafından üretilen ve gönderilen ürünün satışı. 

4. Kitle fonlaması: 
Bir ürünün piyasaya sunulması için gereken başlangıç ​​sermayesini arttırmak için mevcut olan bir ürünün öncesinde tüketicilerden para toplanması. 

5. Abonelik: 
Abone iptal etmeyi seçinceye kadar düzenli olarak bir ürün veya hizmetin otomatik olarak tekrar satın alınması. 

6. Fiziksel ürünler: 
Envanterin yenilenmesini gerektiren herhangi bir maddi mal ve satış olarak müşterilere fiziksel olarak sevk edilme emri verilir. 

7. Dijital ürünler: 
İndirilebilir dijital ürünler, şablonlar ve kurslar veya tüketim için satın alınması veya kullanım için lisanslanması gereken ortamlar. 

8. Hizmetler: 
Tazminat karşılığında sağlanan bir beceri veya bir dizi beceri. Servis sağlayıcının süresi bir ücret karşılığında satın alınabilir.


Powered by WISECP
Top